לוגו גבע גולן
כפיר-גבע-עורך-דין

כפיר גבע
עורך דין ונוטריון

משרד

נייד

וואטסאפ

sms

waze

דוא"ל

פקס

אתר

גבע גולן עורכי דין ונוטריון משרדנו מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי.

המשרד מטפל בקשת רחבה של תחומים משפטיים בענף המקרקעין הכוללים ייצוג לקוחות בעסקאות נדל”ן מכל הגוונים – עריכת חוזי מכר של דירות מגורים, עריכת חוזי מכר מגרשים, עריכת חוזי קומבינציה, עריכת חוזים מול קבלנים, עריכת הסכמי שיתוף, ליווי יזמים ובעלי דירות בהסכמי התחדשות עירונית (תמ”א 38), עריכת הסכמי ליווי מול בנקים מסחריים וגופי מימון וכיו”ב;

צוות המשרד הינו בעל ניסיון מקצועי עשיר ורב שנים בליווי עסקאות מקרקעין מורכבות. ניסיון זה מקנה לנו את היכולת לרדת לפרטים הקטנים הנדרשים בתחום הנדל”ן, תוך הבנה של הסביבה העסקית, ראייה כוללת של כל פרויקט מראשיתו ועד סופו ותוך שימת דגש על ההיבט האישי והצרכים של כל לקוח ולקוח.

המשרד מתמחה בהליכי כינוס נכסים שהינם תוצאה של תביעות פירוק שיתוף במקרקעין. עו”ד גבע משמש ככונס נכסים בתיקים רבים המופנים אליו מבתי המשפט השונים ובכלל זה בתיקים בהם קיים ריבוי בעלים והינו בעל נסיון רב בניהול מכרזים למכירת נכסים.

תחומי עיסוק המשרד:

  • עסקאות נדל"ן – עריכת חוזי מכר של דירות מגורים, עריכת חוזי מכר מגרשים, עריכת חוזי קומבינציה, עריכת חוזים מול קבלנים, ליווי יזמים ובעלי דירות בהסכמי התחדשות עירונית תמ”א 38, עריכת הסכמי ליווי וכיו”ב;

  • ליטיגציה מסחרית ואזרחית – ייצוג לקוחות בבתי המשפט בכל הערכאות במגוון תחומים של המשפט האזרחי ובדגש על סכסוכים משפטיים שמקורם במקרקעין.

  • כינוס נכסים – המשרד מתמחה בהליכי כינוס נכסים שהינם תוצאה של תביעות פירוק שיתוף במקרקעין ונמצא ברשימת כונסי הנכסים המומלצים על ידי בתי המשפט השונים.

  • התחדשות עירונית תמ"א 38 – ליווי וייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים של תמ”א 38 החל משלב ההחלטה העקרונית על ביצוע הפרויקט, דרך בחירת היזם ומיקסום התמורות לדיירים, עריכת ההסכם, ליווי במהלך תקופת הבניה עד לסיומה ורישום הבניין כבית משותף.

  • תכנון ובניה – קידום הליכי תכנון החל משלב הייזום ועד לאישור תכניות ולאחר מכן שלב הבניה והמכירה, לרבות עבודה משותפת עם מתכננים ויועצים, ועדות התכנון השונות וכן הגשת עררים ועתירות מנהליות בהקשר זה.

  • שירותי נוטריון – משרדנו מספק את כל שירותי הנוטריון הנדרשים ובכלל זה יפויי כוח נוטריונים, אימות חתימות, אישורי תרגום נוטריוני, אישור נוטריוני להסכם ממון, אישור יציאה מהארץ לקטין וכיו"ב.

שיתוף הכרטיס ברשתות החברתיות:

מעוניינים גם בכרטיס ביקור דיגיטלי לעסק? לחצו פה